Atribuită Cumpărare directă

Hakutatz VL-312 BiColor - lampa video cu 312 leduri 3200-5600K cu acumulator Nitecore USN3 PRO Incarcator pentru Sony NP-FM500H/ NP-F730/ NP-F750/ NP-F770/ NP-F970 / NP-F550 Fancier WT-803B Stativ 1.9m cu Husa

Număr anunț
DA26355671
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
32351300-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.324,21 RON
Valoare atribuită
1.324,21 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.324,21 RON

din 1.324,21 RON estimat