Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Teste Rapide NUMAR DE REFERINTA: Pachet Teste Rpide PRET DE CATALOG: 1.286,00 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: Pachet COD SI DENUMIRE CPV: 33141625-7 Truse de diagnosticare (Rev.2) DESCRIERE: Pachet reactivi format din: CRP - 3 kituri RF - 5 kituri ASO - 2 kituri RPR 1 kit HBS - 300 teste HCV - 400 teste HIV - 100 teste Ac Helicobacter Pylori - 200 teste mai putin PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA26346036
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
- Furnizor / câștigător
- A & A PRO DIAGNOSTIC SRL (CUI 23068692)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.286 RON
- Valoare atribuită
- 1.286 RON
- Data publicării
- 15.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.