Atribuită Cumpărare directă

Licenta Microsoft Windows Server 2019 Standard 64bit English DVD 10 CALs, 16 core Windows Svr Std 2019 64Bit English DVD 10 Clt 16 Core License P73-07701 La comanda in 3 saptamani ham1335e-3s Transport gratuit cumpararea tine loc de comanda

Număr anunț
DA26366487
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
48627000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.226,90 RON
Valoare atribuită
13.226,90 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.226,90 RON

din 13.226,90 RON estimat