Atribuită
Cumpărare directă
SUNCA PUI KG KG 1,560 36.74 PULPA VITA CONGELATA KG KG 2,358 70.76 ARDEI GRAS ROSU PL KG CII KG 5,060 43.83 PASTARNAC RADACINA RO KG KG 5,000 12.5 MORCOVI RO. KG C.I VRAC KG 5,200 9.45 TELINA RO KG C.I VRAC KG 5,600 19.7 GRANIA FAINA COZONAC 1KG PG 10 36.10 KBT TOAST ALB.COAJA600G BU 25 151.25 OLYMPIA BORS 1L CA 2 bax 29.28 COVALACT IAURT 2,8% 5KG GL 1 bax 38.10 COVALACT IAURT 2,8% 5KG GL 2 76.23 NAPOLACT IAURT NATUR ECO BU 90 170.10 TPS OUA COD 3 CLS.M 30 BU IF 4 bax 45.60 FILE PIEPT PUI TAV.KG KG 10,141 227.56 PULPE PUI DEZOS.TAV.CG.KG KG 9,976 182.47 HOCH.CASCAVAL CLASIC FELI BU 10 121.70
- Număr anunț
- DA26361711
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 2 JILAVA (CUI 28573601)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.271,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.271,37 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.