Atribuită Cumpărare directă

PAPELY PROSOP 2STR. 200BU;ROM/PAPELY M.JU.H.IG.2STR

Număr anunț
DA26367295
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic George Moroianu (CUI 29418037)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
33761000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,86 RON
Valoare atribuită
371,86 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,86 RON

din 371,86 RON estimat