Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,9% sub estimat
Furnizarea obiectelor de mobilier pentru proiectul de investiţii ”Renovarea, modernizarea și dotarea căminului cultural din sat Borlești, comuna Borlești, județul Neamț”, finanţat prin FEADR, submasura 7.6.
- Număr anunț
- SCN1035252
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORLESTI (CUI 2612898)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 125.038,51 RON
- Valoare atribuită
- 115.098,20 RON 7,9% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2019 09:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1013632
- Termen limită
- 29.01.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036840
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de formulare - mobilier.pdf.p7s
- 4. Model de contract de furnizare - mobilier.pdf.p7s
- 6. Caiet sarcini CAMIN MOBILIER.pdf.p7s
- 8. Fise tehnice mobilier.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036840.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MANGUSTA SRL CUI RO 18955531
Valoare atribuită
115.098,20 RON
din 125.038,51 RON estimat
7,9%
Adjudecat la 92,1% din estimat · economie 9.940,31 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.