Atribuită Cumpărare directă

PACHET DIVERSE PRODUSE- CUTIE MENIU 3 COMP - 30 SET X 29,00 2 COMP - 30 SET X 29,00 1 COMP - 30 SET X 27,00 BOL SUPA + CAP 500ML - 40 SET X 27,00 SET TRIS - 35 SET X 18,90 SET BIS - 35 SET X 14,70 SACOSE 7 KG - 6 SET X 22,32 SACOSE 15KG - 6 SET X 27,64 - CF. COM.

Număr anunț
DA26348239
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
VIA COM SRL (CUI 9211877)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.105,76 RON
Valoare atribuită
5.105,76 RON
Data publicării
15.09.2020 00:00
Data finalizării
16.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.105,76 RON

din 5.105,76 RON estimat