Atribuită
Cumpărare directă
Cod Articol Descriere Articol Cantitate U.M. Pret Unitar TOTAL UHCM866B BULION SOIA RAPP-VASSILIADIS 500GR-18.6L 3 BOX 111 333 UHCM277B AGAR T.S.I 500GR-7.6L 1 FLC 133 133 UHCM003B GELOZA NUTRITIVA, 500 GR 1 BOX 152 152 UHMB266A MICROBACT BENZI OXIDAZA (50 BUC) 1 CUT 150 150 UHCM509B APA PEPTONATA TAMPONATA 500GR-25L 1 BOX 90 90 UHCM1048B BULION MK TETRATIONAT NOVOB.500G,5.58L 1 BOX 112 112 UHCM469B MEDIU XLD 500GR-9.4L 1 BOX 132 132 NVGL00271000 GLICEROL 99%, 1 LITRU 2 FLC 166 332 UHSR020K SOLUTIE 40% UREE, 10X5 ML 1 CUT 85 85 UHSR166G SUPLIMENT HALF FRASER,10X2,25L 2 CUT 800 1600 UHCM910B MEDIU MRSV 500GR-15.8L 1 BOX 156 1563275
- Număr anunț
- DA26360840
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MURES (CUI 4322726)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.275 RON
- Valoare atribuită
- 3.275 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.