Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,3% sub estimat
Proiectare si executie lucrari “Retea de canalizare menajera si racorduri de canalizare in loc. Gadalin si Visea, com.Jucu, jud.Cluj”
- Număr anunț
- SCN1035242
- Autoritate contractantă
- COMUNA JUCU (PRIMARIA) (CUI 4426212)
- Furnizor / câștigător
- AQUA SERV SRL (CUI 16469969)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.548.845 RON
- Valoare atribuită
- 12.710.637,40 RON 18,3% sub estimat
- Data publicării
- 14.01.2019 08:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1016875
- Termen limită
- 13.02.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1036898
Documente
Documentația de atribuire
- 5.Model contract_CANALIZARE_GADALIN_VISEA.docx.p7s
- 6. Formulare.docx.p7s
- caiet de sarcini canalizare Gadalin si Visea.pdf.p7s
- DG Scenariu 1.pdf.p7s
- DG Scenariu 2.pdf.p7s
- FisaDate_DF1036898.pdf
- Parte desenata Gadalin SF.pdf.p7s
- Parte scrisa Gadalin SF.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AQUA SERV SRL CUI RO 16469969
Subcontractanți 1
AMPER GRUP SRL CUI RO 17998658
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
PRODEXIMP SRL CUI RO 8126900
Subcontractanți 1
ELETRIX SRL CUI RO 18309166
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
OMS Kornyezetvedelmi KFT CUI HU 23036839211
Valoare atribuită
12.710.637,40 RON
din 15.548.845 RON estimat
18,3%
Adjudecat la 81,7% din estimat · economie 2.838.207,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.