Atribuită
Cumpărare directă
Sac de polietilena 550X1000x0.12 mm 10 tusiera netusata 20 Ecuson din palstic cu snur 40 DOSAR SINA CARTON 30 Rigla 30cm 6 Tus stampila PELIKAN 5 pix 01 writing 50 Sfoara alba bumbac 5 Plic burduf 20 autocolant distantiere sociala 10 Banda Adeziva hartie 48x40 DACO 5
- Număr anunț
- DA26355395
- Autoritate contractantă
- COMUNA OTESANI (PRIMARIA COMUNEI OTESANI) (CUI 2541533)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 490,34 RON
- Valoare atribuită
- 490,34 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.