Atribuită Cumpărare directă

Teava patrata 40x40x2 mm, 6m/bara - 120 m; teava rectangulara 50x30x2mm, 6m/bara - 18m.

Număr anunț
DA26354698
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
Furnizor / câștigător
INDUSTRY PROSPER SRL (CUI 30638710)
Cod CPV
44163100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.159,20 RON
Valoare atribuită
1.159,20 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.159,20 RON

din 1.159,20 RON estimat