Atribuită
Cumpărare directă
Denumire MA Cant. -------------------------- -- ------- SPATA P.DEGR.DEZ.CONG.KG KG 27,000 SPATA P.DEGR.DEZ.CONG.KG KG 26,920 SPATA P.DEGR.DEZ.CONG.KG KG 25,260 SPATA P.DEGR.DEZ.CONG.KG KG 24,520 GRADENA CASTR.OTE4150G BO 6 CIRIO V.PASTA ROSI.700G ST 20 UNISOL ULEI FL.SOARELUI 1 ST 36 ARNOS GARTENE 200G PG 30 MONTE BANATO SCOICI 5KG PG 2 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 10 AROVIT GEM CAISE PAT.5KG GL 1 ORLANDO BOIA IUTE 500G PG 1 COLONIAL.PIPER MACI500G PG 1 PODRAVKA VEGETA 1000G PG 2 NESQUIK 400G BU 6 BELVITA COCAZE SEM.IN270G BU 12 BELVITA FOREST FR.300G BU 3 BELVITA RASPB CHIA 270G BU 20 BELVITA ST.4CEREALE300G CU 15 DIGESTA BISC.ST CA MA41G BU 80 DIGESTA BISC.ST PO LA42G BU 220 EUGENIA CR LAMAIE24X36G CU 5 EUGENIA CR LAP VA24X36G BU 8 HOCHLAND CASCAVAL CLASIC BU 10 HELGA UNT 62% 200G CA 2 AVI OUA COD 2 CLASA L 60 BU 1 AVI OUA COD 2 CLASA M 30 BU 1 DERONI OREZ BOB MARE 1KG PG 20 UNIVER KETCHUP DULCE 470G BU 10 1 BEKESI GRIS DE GRAU 1KG PG 10 1
- Număr anunț
- DA26369733
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA DUMBRAVITA (CUI 29128270)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.915,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.915,55 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.