Atribuită
Cumpărare directă
1 Cutie de arhivare 100 mm CUTARH10 BUC 10.00 1.90 0.00 19.00 2 Folii protectie pentru documente A4 40 microni 100/set Noki FOLDOCA4 SET 2.00 5.24 0.00 10.48 3 Plic C4 229 x 324 mm Kraft 90 g silicon 10 buc/set 22400A SET 2.00 2.10 0.00 4.20 4 Dosar plastic A4 cu sina si perforatii Noki rosu DOSPLINR BUC 75.00 0.37 0.00 27.75 5 Pix Round Stic Bic albastru 893212 BUC 120.00 0.49 0.00 58.80 6 Roller EnerGel X 0.7 mm negru PEBLN107A BUC 5.00 4.27 0.00 21.35 7 Banda adeziva din hartie Tesa 50 mm x 50 m 60 C 043230001300 BUC 2.00 10.25 0.00 20.50 8 Index din plastic 5 culori 25 file/culoare Noki 12050 SET 3.00 1.32 0.00 3.96 9 Calculator 8 cifre AS-8 Canon negru AS8 BUC 1.00 7.07 0.00 7.07 10 Set alonje diverse culori. 25buc/set Durable DB690100 SET 3.00 3.56 0.00 10.68 11 Hartie copiator A4 Eurobasic 80 g/mp, 500 coli/top HCA4BAS TOP 25.00 12.88 0.00 322.00 12 Clipsuri metalice 15 mm 12 buc/cutie Centrum 80173 SET 3.00 1.67 0.00 5.01 13 BATERII AA SILVER + LR06 4BUC/SET TESLA INNE-2332 SE 2.00 7.14 0.00 14.28
- Număr anunț
- DA26409004
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 525,08 RON
- Valoare atribuită
- 525,08 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.