Atribuită Cumpărare directă

POLICARBONAT SOLID 3MM 1250X1025 CLAR 2 BUC POLICARBONAT SOLID 4MM 1250X1025 CLAR 2 BUC RFT SURUB DIN963 M4X16 ZA+PIULITA 20BUC 2 PUN VINCLU PT. SCAUN ZINCAT 25X15X2 025Z 25 BUC

Număr anunț
DA26368832
Autoritate contractantă
Comuna Secuieni (CUI 4455188)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
793,82 RON
Valoare atribuită
793,82 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

793,82 RON

din 793,82 RON estimat