Atribuită Cumpărare directă

produse alimentare

Număr anunț
DA26369969
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA "PRIMAVARA (CUI 3228691)
Furnizor / câștigător
CITRUS FRUITS SRL (CUI 15787832)
Cod CPV
03221120-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
394,06 RON
Valoare atribuită
394,06 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

394,06 RON

din 394,06 RON estimat