Atribuită Cumpărare directă

Înlocuire becuri Revizie lămpi și becuri Demontare iluminat festiv Montare lampi stradale Furnizare produse necesare revizie iluminatului public conform deviz atasat

Număr anunț
DA26354097
Autoritate contractantă
COMUNA IZBICENI (CUI 5139868)
Furnizor / câștigător
NSD LUMEN SRL-D (CUI 42305205)
Cod CPV
50232100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.200 RON
Valoare atribuită
23.200 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.200 RON

din 23.200 RON estimat