Atribuită Cumpărare directă

SE ACHIZITIONEAZA TERMOMETRE DIGITALE NON-CONTACT PROTECTIE PERSONAL SI IN VEDEREA BUNEI ORGANIZARII A ALEGERILOR LOCALE. PRETUL ESTE UNITAR SI NU CUPRINDE TVA.

Număr anunț
DA26356070
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
ELIANA FAVORIT 2009 SRL (CUI 31475530)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat