Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 SET FIX. LAVOAR 10X125MM #2000000240619 buc 2 4.1176 2 PRIZA TRIPLA HERMES CP IP 44 #5901130484102 buc 1 20.9244 3 CUIE STRIATE PT BETON 2.7X25 ZA buc 250 0,042 4 COS GUNOI CU PEDALA ERGO-38717 #6423997387178 buc 6 16.7227 5 CABLU MYYUP 2X0.75#2000000061719 ml 2 0.7983 6 COT CUPRU SUPORT PERETE 15-1/2#6420330005652 buc 4 4.958 7 CUPLA FCP PLATA 31-201#2000000065595 #5205014055281 buc 1 3.2773 8 STECHER BIPOLAR TATA #5205014055274 buc 1 2.437
- Număr anunț
- DA26352409
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AUREL PERSU TG.MURES (CUI 4322882)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167,14 RON
- Valoare atribuită
- 167,14 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.