Atribuită Cumpărare directă

Roată măsurare distanță: - Diametru roată (circumferință): 318.5 mm (1 m) - Utilizare: măsurare - Material: aluminiu - Alte caracteristici: contor precis.

Număr anunț
DA26371887
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
38300000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.327,75 RON
Valoare atribuită
1.327,75 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.327,75 RON

din 1.327,75 RON estimat