Atribuită Cumpărare directă

Geanta laptop -1 buc, folie plastifiere -2 buc,sfoara bumbac -2 buc,mape plastic -1 buc, mapa buton -4 buc,pix gel -2 buc, memory stick -1buc, foarfeca -1 buc,fise magazie -50 buc,termoscaner -1 buc, baterii -2 buc.

Număr anunț
DA26407054
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHERASENI (CUI 28540647)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,13 RON
Valoare atribuită
346,13 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,13 RON

din 346,13 RON estimat