Atribuită Cumpărare directă

AUTORITATEA CONTRACTANTA DORESTE SA ACHIZITIONEZE: LAMPI STRADALE CU LED 50 W = 10 BUC. ACESTEA SUNT NECESARE PENTRU ILUMINATUL PUBLIC STRADAL. ACHIZITIA SE VA FINALIZA PRIN COMANDA FERMA.

Număr anunț
DA26380041
Autoritate contractantă
DIRECTIA ADMINISTRARII DOMENIULUI PUBLIC (CUI 9509173)
Furnizor / câștigător
OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
Cod CPV
34928530-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.748 RON
Valoare atribuită
2.748 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.748 RON

din 2.748 RON estimat