Atribuită Cumpărare directă

Caracteristici spirt medicinal 500 ml Alcool sanitar, actiune antiseptica si antimicotica Potrivit numai pentru uz extern: dezinfectarea pielii Concentratia alcoolica: 70% din volum Substanta activa: alcool etilic Ingrediente: alcool etilic denaturat cu tertbutanol, albastru de metilen, apa dedurizata Avizat de Ministerul Sanatatii - aviz nr. 4127 BIO/01-02/12.24 Ambalare: in recipient din plastic Volum: 500 ml ! ATENTIONARI A nu se aplica pe rani deschise! A se feri de razele solare! INFLAMABIL: a se depozita in spatii ventilate, departe de surse de foc!

Număr anunț
DA26392576
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Fratautii Vechi (CUI 14110437)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685,20 RON
Valoare atribuită
685,20 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

685,20 RON

din 685,20 RON estimat