Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici generale Tip blit TTL Compatibilitate Dedicat Nikon TTL Dimensiuni 64 x 76 x 190 mm Greutate 410 g (fara baterii) Cap blit Numar ghid 60 m la ISO 100 Unghi de cuprindere Full-Frame 20 pana la 200 mm 14 mm (cu adaptor Wide-Angle) Cap bounce -7 pana la +90° Cap rotativ 360° Cap zoom Nespecificat
- Număr anunț
- DA26355758
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38653100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.873,34 RON
- Valoare atribuită
- 2.873,34 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.