Atribuită Cumpărare directă

HDD HGTS 3TB SAS 6GB/S 7.2K RPMMrf.Piese, Memorie RAM 4 GB DDR3 ECC RegisteredMrf.Piese, Procesor Intel Xeon E5-2609Mrf.Piese

Număr anunț
DA26362421
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 33723470)
Furnizor / câștigător
ALLBASCA MXM SRL (CUI 37406874)
Cod CPV
31712116-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.065,69 RON
Valoare atribuită
2.065,69 RON
Data publicării
16.09.2020 00:00
Data finalizării
17.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.065,69 RON

din 2.065,69 RON estimat