Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectant de maini pe baza de alcool etilic 75% 0.75L , 10L + GEL Dezinfectant de Maini K-SEPT 0,5 L, 10L;Dezinfectant de maini pe baza de alcool etilic 75% 0.75L cu pulverizator PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO Descriere: Dezinfectant de maini pe baza de alcool etilic 75%. PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO CU NR. 78/11.08.2020 Eficient impotriva bacterilor , ciupercilor, virucid Substanțe active: etanol CAS-64-17-5, alcool izopropilic CAS 67-63-0. Compozitie chimica: Etanol 73,6%, CAS 67-17-, propan-2-ol 1,4%, CAS 67-63-0; Grupa principala: 1; Tip produs: 1; Domeniu de utilizare: igiena umana in domeniul agroalimentar, industrial, casnic si in colectivitati; Efect: bactericid EN1276, fungicide EN1650, virucid EN14476+A2 – pentru Poliovirus Utilizare: Se pulverizeaza in palma si se freaca palmele timp de 1 minut. Se utilizeaza nediluat pentru dezinfectarea mainilor. Contine: alcool etilic denaturat (etanol) 75%, apa demineralizata, glicerina. Avantaje: - contine glicerina pentru hidratarea mainilor. - parfum adaugat - omoara bacteriile - fără senzație lipicioasă - lasă mâinile catifelate - nu este necesar sa clatiti. + GEL Dezinfectant de Maini K-SEPT 0,5 L PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO Conform aviz Institutul Cantacuzino nr. 72/04.08.2020 Descriere: Gel Biocid incadrat in Grupa I Principala, tip TP1. Avantaje: • Tip GEL • Hidrateaza mainile • Lasa mainile catifelate datorita glicerinei si extractului de aloe vera • Tine loc de comanda scrisa
- Număr anunț
- DA26365131
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Iasi (CUI 4540160)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 33741300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.113 RON
- Valoare atribuită
- 2.113 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.