Atribuită Cumpărare directă

Manusi din latex pudrate ( 100 buc ), marime M - 6 cutii; marime S - 18 cutii

Număr anunț
DA26378427
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA BRASOV (CUI 4384095)
Furnizor / câștigător
IOANA N&M SRL (CUI 15940153)
Cod CPV
18424300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
178,50 RON
Valoare atribuită
178,50 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,50 RON

din 178,50 RON estimat