Atribuită Cumpărare directă

Indicatoare sageata "Iesire" confectionate din autocolant pvc cu actiune directă timp de priză 24 ore, LAMINARE floor graphics rezistenta la trafic si apa.

Număr anunț
DA26372249
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI 36232419)
Cod CPV
44423450-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
644,60 RON
Valoare atribuită
644,60 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
18.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

644,60 RON

din 644,60 RON estimat