Atribuită Cumpărare directă

mere rosu 6.99/kg,prune 6.99/kg,ardei gras 7.99/kg,struguri albi 7.19/kg,ceapa alba 2.99/kg

Număr anunț
DA26392255
Autoritate contractantă
GRADINITA FICANKA (CUI 4367515)
Furnizor / câștigător
VITAL LIFE ZORBA SRL (CUI 36415815)
Cod CPV
03220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760,79 RON
Valoare atribuită
760,79 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760,79 RON

din 760,79 RON estimat