Atribuită
Cumpărare directă
FURNIZARE MATERIALE DE UZ GOSPODARESC, COD CPV- 39224300-1, pentru structurile functionale din subordinea DGASPC BUZAU, de pe raza mun.Buzau;Rm.Sarat;Smeeni;Pogoanele;Beceni;Stilpu;Vintila Voda, conform Notelor de comanda transmise de fiecare din cele 19 structuri functionale din subordinea DGASPC BUZAU, a cerintelor precizate in anuntul nr.ADV1168408/09.09.2020 si a ofertei depuse, dupa cum urmeaza: 1 Bureti de vase,cu parte abraziva,canelati, dim. 8*5*3 cm Buc.= 599*0.36 LEI/BUC 2 Bureti inox Buc. = 348*0.79 LEI/BUC 3 Burete de baie, dim. 10*6*3 cm Buc.= 569*0.74 LEI/BUC. 4 Saci menaj 35 L-50 buc/rola =ROLA= 390*2.00 LEI/ROLA 5 Saci menaj 60L- 20 buc/ rola =Rola =271*1.88 LEI/ROLA 6 Saci menaj 120L- 10 buc/rola= ROLA= 156*2.01 LEI/ROLA 7 Saci menaj 240L- 10 buc/rola Rola = 133*4.10 LEI/ROLA 8 Pungi alimentare 3kg(500 buc/rola) Rola = 88*6.86 LEI/ROLA 9 Servetele de masa - 100 buc/pachet, dimensiuni 25*25 cm, 2 straturi, albe= Pac. = 1066*1.13 LEI/PACHET 10 Mop bumbac 250 grame si coada din lemn inclusa Buc. = 337*4.01 LEI/BUC 11 Matura paie(sorg) cu coada de lemn Buc. = 145*8.75 LEI/BUC. 12 Matura PVC interior cu coada de lemn Buc. = 277*4.06 LEI/BUC
- Număr anunț
- DA26356425
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Buzau (CUI 17091470)
- Furnizor / câștigător
- TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
- Cod CPV
- 39224300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.612,96 RON
- Valoare atribuită
- 8.612,96 RON
- Data publicării
- 16.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.