Atribuită Cumpărare directă

Achizitie licente Microsoft Windows 10 Pro, 32/64-bit, Engleza, Retail/FPP, USB Flash-2 buc. Sisteme de operare Microsoft Windows 10 Pro, 32/64-bit, Engleza, Retail/FPP, USB Flash. Mod comercializare USB. Licentiere Retail / FPP Licenta pentru PC. Versiune Windows 10 Editie 10 Pro Platforma 32-bit ;64-bit Limba Engleza Informatii suplimentare Produsul poate fi mutat de pe un calculator pe altul; de exemplu, daca primul calculator s-a defectat sau se schimba hardware-ul partial sau integral. Important Pachetul contine suport media tip Flash USB. Achizitia se va finaliza cu contract intre parti.

Număr anunț
DA26372741
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale (CUI 7869923)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
48517000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.636,84 RON
Valoare atribuită
1.636,84 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.636,84 RON

din 1.636,84 RON estimat