Atribuită
Cumpărare directă
Dezinsectia se efectueaza cu substante care nu emana miros,nu pateaza,si nu sunt daunatoare pasarilor si animalelor de companie.sunt biodegradabile. Dezinfectia se face cu substante puternic virucide,bactericide,algicidesi fungicide.sunt biodegradabile,protejeaza suprafetele optional parfumate.
- Număr anunț
- DA26410207
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
- Furnizor / câștigător
- NARMIDRA S.R.L. (CUI 25096931)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118,32 RON
- Valoare atribuită
- 118,32 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.