Atribuită
Cumpărare directă
Pachet ce contine materiale sanitare consumabile: Peha Haft: 932446 - 4 x 20 - 20 buc. fasa elastica autoadeziva 943449 - 10 x 20 - 30 buc. fasa elastica autoadeziva 932447 - 6 x 20 - 30 buc. fasa elastica autoadeziva Peha Fix: 303077 - 8 x 4 - 5 cutii fasa material tesut 303078 - 10 x 4 - 5 cutii fasa material tesut 303079 - 12 x 4 - 5 cutii fasa material tesut 685759 - Hydrofilm 10 x 15 - 3 cutii plasture steril Omnistrip 540685 - 12 x 101 - 2 cutii stripuri sterile 540682 - 6 x 38 - 2 cutiiv stripuri sterile Achizitia tine loc de comanda.
- Număr anunț
- DA26371196
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.388,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.388,60 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.