Atribuită
Cumpărare directă
UART.PROT.INCALTAMINTE10 2PG FIORE MONOROLA HR.2STR.27 10BU WET HANK.SERV.UM.ANTIB.72 5BU MASTI PROTECTIE 3PLIURI 5 1CU ASTONISH SPR.DEZINF.SUPRA 2BU BACTISEPT DEZINFECTANT 5L 1BU ELMI GEL IGIEN.ALOE 500ML 7BU HYGIENIUM DEZINF.UNIV.5L 1BU APA CRAIULUI NECARB. 19L 3ST DEP/GAR.BIDON RET.CRAI19L 3ST APA CRAIULUI NECARB.11,0R 1ST DEP/GAR.BIDON RET.CRAI11L 1ST VARTA BAT.LONGL.POWER R6/ 2BU SET CURATENIE CU MOP, GAL 1SE AGORA COVOR DECONT. 60X35 1BU KIS COS GUNOI STYLE 35L D 1 BU Fact.retur DEP/GAR.BIDON RET.CRAI19 3-S
- Număr anunț
- DA26372883
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC BACAU (CUI 4278531)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 926,54 RON
- Valoare atribuită
- 926,54 RON
- Data publicării
- 17.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.