Atribuită
Cumpărare directă
Ca urmare a solicitarii Dvs.din anunturile de publicitate din SEAP nr. ADV1170587 din data de 17.09.2020 va informam ca putem furniza produsele mentionate, conform tabelului urmator: 1. Ulei motor 5W30 CASTROL FULL SINTETIC CASTROL EDGE PROFESSIONAL TITANIUM 5W-30 - bidon 1 litru 12 litri 31.00 ron/litru 372,00 lei 2. Ulei hidraulic H 46 Ulei hidraulic H 46 A 20 LITRI 6,00 lei/litru 120,00 LEI 3. Ulei transmisie T90 Ulei transmisie T 90 EP2 20 LITRI 6,50 lei/litru 130,00 LEI TOTAL GENERAL 622,00 LEI 1. Oferta este valabila pentru o durata de 30 de zile, respectiv pana la data de 23.10.2020 si va ramane obligatorie pentru noi si poate fi acceptata oricand inainte de expirarea perioadei de valabilitate, iar livrarea se poate realiza in 3 zile de la emiterea comenzii ferme si acceptarea comenzii in SICAP. Mentionam ca suntem operatori inscrisi in SEAP.La livrare marfa va fi insotita de aviz si factura, declaratie de calitate. Pentru informatii suplimantarea va rugam sa ne contactati: Jr. JOSAN EMILIA - 0721609358 2. Pretul este fara TVA, cu taxa de mediu inclusa, ambalaj inclus si transportul pana la destinatia mentionata de Dvs. 3. Plata se va realiza cu OP in termen de max. 30 de zile in contul de Trezorerie deschis la Ploiesti, nr.: RO58 TREZ 5215 069X XX00 0713
- Număr anunț
- DA26392208
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "UNIREA" AL JUDETULUI ALBA (CUI 4331376)
- Furnizor / câștigător
- LUBCOM SA (CUI 13438615)
- Cod CPV
- 09211000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 622 RON
- Valoare atribuită
- 622 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.