Atribuită Cumpărare directă

19M38A-B.AEU Monitor LED LG, 18.5", WXGA, VGA, Negru, 19M38A

Număr anunț
DA26396499
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
484,02 RON
Valoare atribuită
484,02 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

484,02 RON

din 484,02 RON estimat