Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: 185 x Abonamente telefonie si date Beneficii Nationale ( Specificatii) - Apeluri nelimitate /sms nelimitate in retea - Apeluri nelimitate /sms nelimitate in afara retelei - 10 GB trafic mobil national - Nelimitat Social Media si Chat - Speedcap/Cost control gratuit Beneficii Internationale / Roaming - 250 min/sms internationale SEE -Se va activa roaming gratuit la cererea beneficiarului. -Beneficiile nationale vor putea fi folosite si in roaming conform reglementarilor in vigoare la nivel European. Terminale oferite/Cantitate - Samsung Galaxy S20 128 GB DS – 10 bucati - Samsung Galaxy A21S Dual Sim – 50 Bucati - Ihunt Titan P8000 Pro 2021 – 75 Bucati - Samsung Galaxy Tab S7 Tablet – 3 Bucati Pretul total lunar fara TVA pentru oferta comerciala descrisa este de 5461.2 lei, avand ca termen de plata 30 de zile. Tariful ramane ferm pe intreaga perioada de derulare a contractului. Oferta comerciala este valabila in conditiile in care serviciile se vor presta pentru o perioada de 24 de luni. Pretul total fara TVA / 24 de luni pentru oferta comerciala descrisa este de 131,068.8 lei. Pretul de catalog: 1 euro = 4.9243, curs vodafone valabil in data de 18.09.2020”
- Număr anunț
- DA26386927
- Autoritate contractantă
- Comuna Urzica (Consiliul Local Urzica) (CUI 5102370)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.461,20 RON
- Valoare atribuită
- 5.461,20 RON
- Data publicării
- 21.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.