Atribuită Cumpărare directă

Articolele sunt necesare bunei desfasurari a activitatilor didactice si de secretariat

Număr anunț
DA26399109
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ORAS BAILE GOVORA (CUI 2574077)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
30192800-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880,12 RON
Valoare atribuită
880,12 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

880,12 RON

din 880,12 RON estimat