Atribuită Cumpărare directă

Adeziv polistirem 44110000-4 kg 500,00 0.59 Cilindru siguranta 45x45 alama 44521100-9 buc 10,00 25 Vopsea lavabila alba de interior 44812220-3 kg 200,00 2.2 Vopsea lavabila galbena de interior 44812220-3 kg 100,00 4.5 Baterie perete lavoar 44411100-5 buc 10,00 38 Garnituri *1/2, 3/4, 1, 1-1/4, 1-1/2 44163240-4 buc 300,00 0.2 Piedestal lavoar alb 44411300-7 buc 5,00 50 Rezervor plastic wc la semiinaltime 44411750-6 buc 15,00 48 Set fixare oglinda 44531000-1 buc 10,00 2 Set fixare wc 44531000-1 buc 10,00 2 Pensule 10cm 39224210-3 buc 10,00 7.5 Comutatoare ST 31214000-9 buc 10,00 3 Tub neon led 18W 120cm 31532910-6 buc 100,00 6.9

Număr anunț
DA26378484
Autoritate contractantă
Penitenciarul Gherla (CUI 4288292)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.301 RON
Valoare atribuită
3.301 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.301 RON

din 3.301 RON estimat