Atribuită Cumpărare directă

1. Switch KVM ATEN CS1794 4-Port HDMI USB 2.0 ,4x HDMI Cables,2-port Hub,HD Audio, CS1794-AT-G 2. Splitter HDMI cu alimentare 1 intrare(INPUT) 4 iesiri(OUTPUT)pentru TV,monitor,laptop,PC, 0002x4

Număr anunț
DA26368747
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.929 RON
Valoare atribuită
7.929 RON
Data publicării
17.09.2020 00:00
Data finalizării
21.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.929 RON

din 7.929 RON estimat