Atribuită Cumpărare directă

DETARTRANT NUFAR 1L Produsul curata si indeparteaza depunerile de calcar si petele de rugina din interiorul vasului de toaleta si de pe alte obiecte sanitare din faianta, prin continut de acizi organici biodegradabili din formula. Utilizarea zilnica a produsului previne formarea depunerilor de piatra.

Număr anunț
DA26412176
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BOTOSANI (CUI 3503538)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.416,50 RON
Valoare atribuită
3.416,50 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
25.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.416,50 RON

din 3.416,50 RON estimat