Atribuită Cumpărare directă

1SR EN 16932-1:2018 Reţele de drenaj şi de canalizare în exteriorul clădirilor. Sisteme de pompare. Partea 1: Cerinţe generale Limba Engleza 1 106.42 ron fara TVA 2 SR EN 16932- 2:2018 Reţele de drenaj şi de canalizare în exteriorul clădirilor. Sisteme de pompare. Partea 2: Sisteme sub presiune Limba Engleza 1 101.88 ron fara TVA 3 SR EN 16932-3:2018 Reţele de drenaj şi de canalizare în exteriorul clădirilor. Sisteme de pompare. Partea 3: Sisteme sub vid Limba Engleza 1 114 ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) si in conformitate cu Decizia Asociatiei de Standardizare din Romania, cu nr. 57/16.07.2020, vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 15 octombrie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: ASRO sistează programul de lucru, fizic, cu publicul. Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vor putea face doar prin O.P. sau online, cu cardul bancar. Standardele se vor livra către clienți doar în variantă electronică, formatul tipărit (hârtie) nu va fi disponbil în această perioadă.

Număr anunț
DA26414127
Autoritate contractantă
APA CTTA SA ALBA (CUI 1755482)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22121000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322,30 RON
Valoare atribuită
322,30 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322,30 RON

din 322,30 RON estimat