Atribuită
Cumpărare directă
REPARARE DOUA COMPUTERE-birou admin-contabilitate Placa video Gigabyte nVidia GeForce GT 710 - 1 buc 177.14 lei/buc Alimentator Lenovo 90w 20v 4.5a Square - 2 buc 98.40lei/buc Adaptor Dvi-d La Vga Gembird - 1 buc 33.60 lei / buc Manopera/ora 2,5 ore - 80 lei/ora
- Număr anunț
- DA26405301
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
- Cod CPV
- 50312000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 607,54 RON
- Valoare atribuită
- 607,54 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.