Atribuită
Cumpărare directă
Catalog gradinita-3 buc,catalog scolar -10 buc, coperti catalog -10 buc,condica prezenta -2 buc,registru evidenta acte studii -1 buc, carnet elev -50 buc, post-it- 3 buc ,suport birou -1 buc,marker tabla -60 buc, dosar sina -20 buc,folie protectie -1 set,agrafe -2 cut ,bolduri -2cut,xerox A4 -5top, plic C4 -20buc, plic C5 -20buc,decapsator -1 buc.
- Număr anunț
- DA26407085
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHERASENI (CUI 28540647)
- Furnizor / câștigător
- CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 633,18 RON
- Valoare atribuită
- 633,18 RON
- Data publicării
- 22.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.