Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTĂ COMPRESOR DE AER PORTABIL - 1 BUC x 339,14 LEI FĂRĂ TVA. BUNUIL FURNIZAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU PREVEDERILE PREZENTEI ACHIZIȚII, SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT:SPECIFICAȚIE TEHNICĂ COMPRESOR DE AER PORTABIL, ANEXA LA NR.2560793 DIN 15.09.2020, PRECUM ȘI CU OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 17.09.2020 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2564217 DIN 17.09.2020.PRODUSUL VA ASIGURA APROVIZIONAREA CU OBIECTE DE INVENTAR, NECESAR PENTRU ÎNTREȚINEREA ȘI CURĂȚAREA TEHNICII DE CALCUL DIN DOTAREA UNITĂȚII, FIIND CHELTUIELI OCAZIONATE DE INSTITUIREA ȘI STABILIREA MĂSURILOR PENTRU PREGĂTIREA ŞI DESFĂŞURAREA ÎN BUNE CONDIŢII A ALEGERILOR LOCALE DIN ANUL 2020
- Număr anunț
- DA26382156
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 42123400-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 339,14 RON
- Valoare atribuită
- 339,14 RON
- Data publicării
- 18.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.