Atribuită Cumpărare directă

CABLU MYYM 3X1.5, PRIZA TRIPLA CU CP P, FOARFECA TAIAT VITA DE VIE 20CM MANER ERGONOMIC

Număr anunț
DA26406295
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
31321210-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,02 RON
Valoare atribuită
136,02 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,02 RON

din 136,02 RON estimat