Atribuită Cumpărare directă

NOKIAN WETPROOF SUV 215/65R16 102H XL VARA-1 BUC=320.00 -4 buc La livrare produsele vor fi insotite de: - factura fiscala; - certificate de conformitate; - certificate de garantie. LIVRAREA, MONTAREA, ECHILIBRAREA SE VA FACE LA LA PUNCTUL DE LUCRU B-DUL DEM RADULESCU, NR.32 - SC NURVIL TUNING SRL - DE PE RAZA MUNICIPIULUI RAMNICU VALCEA, CU MONTAJ SI ECOTAXA INCLUSE IN PRET. Plata se va efectua in termen de 30 zile de la data facturarii.

Număr anunț
DA26414352
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI 16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI 15903929)
Cod CPV
34350000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.280 RON
Valoare atribuită
1.280 RON
Data publicării
23.09.2020 00:00
Data finalizării
28.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.280 RON

din 1.280 RON estimat