Atribuită Cumpărare directă

Achizie de materiale necesare pt. clubul sociam din cadrul CMAI.

Număr anunț
DA26389934
Autoritate contractantă
COMUNA VLAD TEPES (CUI 3796829)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
39162200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.919,82 RON
Valoare atribuită
5.919,82 RON
Data publicării
21.09.2020 00:00
Data finalizării
22.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.919,82 RON

din 5.919,82 RON estimat