Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT MAINI 200ML BUC-5 MANUSI CHIRURGICALE BUC -1

Număr anunț
DA26408831
Autoritate contractantă
COMUNA BIRZA (CUI 4395019)
Furnizor / câștigător
PRO SERV INSTAL SRL (CUI 18851328)
Cod CPV
33631600-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210,08 RON
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
23.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON

din 210,08 RON estimat