Atribuită Cumpărare directă

PESTE CONGELAT BABY HERRING HERING CONGELAT - 350 KG LIVRATE IN PERIOADA 01.10.2020 - 31.12 2020 CONFORM SOLICITARILOR AUTORITATII CONTRACTANTE

Număr anunț
DA26403426
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15221000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.450 RON
Valoare atribuită
2.450 RON
Data publicării
22.09.2020 00:00
Data finalizării
24.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.450 RON

din 2.450 RON estimat