Atribuită Cumpărare directă

UAT Cungrea doreste achizitionarea a 1000 pubele gunoi de capacitate 240 l/fiecare.

Număr anunț
DA26383886
Autoritate contractantă
COMUNA CUNGREA (CUI 5209890)
Furnizor / câștigător
TERRA SAT SRL (CUI 14195247)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.356 RON
Valoare atribuită
132.356 RON
Data publicării
18.09.2020 00:00
Data finalizării
19.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

132.356 RON

din 132.356 RON estimat